Życie w starszym wieku też może być radosne

*** Życie w starszym wieku też może być radosne ***

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2007-09-30 12:19:49

Pola

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-09-01
Posty: 135
Punktów :   

Zdelegalizować związek lekarzy

Wyrażam oburzenie z powodu braku działań władz, wobec trwającej od kilku
miesięcy sytuacji w systemie ochrony zdrowia.
Postulaty Związku Zawodowego Lekarzy, min 5 tys. pensji dla każdego
lekarza jeszcze przed zrobieniem specjalizacji, nie są możliwe do
przyjęcia. Mają one na celu przedłużanie i zaognianie konfliktu.

Leczenie szpitalne wynika zazwyczaj z poważnych dolegliwości i nikt nie
leczy się dla przyjemności.  Odmawianie przeprowadzania planowych zabiegów
operacyjnych, przedłużając cierpienie,  stanowi nieludzkie okrucieństwo
wobec chorych i jako takie, zakazane przez art.40 Konstytucji.
Przypominam iż zgodnie z art. 58 Konstytucji, należy delegalizować
działania tych organizacji które prowadzą do naruszenia Ustawy Zasadniczej.


Pragnę publicznie przypomnieć Panu Premierowi sytuację z roku 1984. Wtedy
to amerykański Związek Zawodowy Kontrolerów Ruch Lotniczego, domagając się
podwyżek, zagroził dezorganizacją transportu lotniczego w USA.
Ronald Reagan nie zawahał się wtedy  zdelegalizować działania Związku
Zawodowego Kontrolerów Ruchu Lotniczego.

Beneficjentami obecnego, tolerowanego przez władzę stanu są prywatne
kliniki i szpitale, notujące wzrost dochodów bo zmuszeni są tam udawać się
chorzy.
Trwający od wielu miesięcy brak działań rządu doprowadza do „dzikiej”
prywatyzacji służby zdrowia.
Wierzę i chcę wierzyć, iż osoby kierujące ministerstwem zdrowia nie są
same lub nie mają w najbliższej rodzinie osób, będących właścicielami czy
kierujących prywatnymi klinikami czy szpitalami.

Zagrożenia ewakuacją i w końcu doprowadzanie do ewakuacji oddziałów
szpitali, stanowi narażenie na niebezpieczeństwo dla zdrowia i życia wielu
pacjentów. Doprowadzanie do stanu takiego zagrożenia jest działaniem
zakazanym przez art. 165 par.1 pkt.5 KK.



Adam Sandauer
Przewodniczący Stowarzyszenia
Primum Non Nocere

Offline

 

#2 2007-10-14 10:07:57

Karol

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-09-02
Posty: 112
Punktów :   

Re: Zdelegalizować związek lekarzy

Polski Związek Logopedów: Szukam logopedy | terapia zaburzeń mowy ...dyrektor:, Władysław Pitak. ograniczenia:. usługi odpłatne: ... Władysław Pitak (logopeda), (094) 3406006 rejestracja - 18-20 godziny przyjęć - 11-13 ...
http.7avww.logopeda.org.pl/?s=11&NIP=4990341994&wiecej=1&maxno=25&first=200&page=8 - 154k - Kopia - Podobne strony

OGÓLNOPOLSKIE FORUM ODPOWIEDZIALNOŚCI > Forum > Skierniewice ...Mówcy: Władysław Pitak, Iwona Maciejewska Opiełka. ... Władysław Pitak poradził sobie z ponad 200 osobową publicznością znakomicie. ...
www.skierniewice.com.pl/Forum/tabid/117 … fault.aspx - 112k - Kopia - Podobne strony

Skierniewice - Nasze Miasto > ForumMówcy: Władysław Pitak, Iwona Maciejewska Opiełka. ... Władysław Pitak poradził sobie z ponad 200 osobową publicznością znakomicie. ...
www.skierniewice.com.pl/Forum/tabid/117 … fault.aspx - 94k - Kopia - Podobne strony

ABSOLUT - OŚWIECENIE - ODMIENNE STANY ŚWIADOMOŚCI -www.samadi ...Jeżeli tak traktujemy problem - mówi Władysław Pitak - to jąkanie będzie tylko i wyłącznie ... Władysław Pitak - logopeda w Koszalinie: Władysław Pitak jest ...
samadi.forumer.pl/viewtopic.php?t=283&view=next - 31k - Kopia - Podobne strony


TERAZ NIE BOIMY SIĘ MÓWIĆWykonawca: mgr Władysław Pitak Kwalifikacje wykonawcy: Certyfikat Min. ... mgr Władysław Pitak e-mail: biuro@logos.dt.pl tel. (094) 340-60-06 ~~~~~~~~~~~~~ ...
www.muzykodrama3.wizytowka.pl/ - 35k - Kopia - Podobne strony

Szukaj Nerwica, depresja, psychologiaWładysław Pitak (aktor, logopeda medialny, trener zdolności twórczych) ... W Koszalinie jest bardzo dobry logopeda i psychoterapeuta- Władysław Pitak. ...
www.forum.nerwica.com/search.php?search_author=Angela - 42k - Kopia - Podobne strony
Niekoniecznie Mozart - Nowebiuro.pl - Portal Biurowy nr 1To, co jest dobre dla nas, niekoniecznie pomoże sąsiadowi – stwierdza Władysław Pitak, muzykoterapeuta, z którym rozmawiamy o doborze odpowiedniej muzyki do ...
www.cms.nowebiuro.pl/Tematy_dnia/Niekon … 95-54.html - 74k - Kopia - Podobne strony

referaty - studenci.plAutor: Władysław Pitak Dodany: 2006-01-15. Referat pt. ... W razie watpliwości, proszę o kontakt: logos@logos.pomorze.pl Władysław Pitak - autor ...
www.studenci.pl/my/index.php?akcja=szcz … &id_kat=31 - 15k - Kopia - Podobne strony

PITAK w tutaj.net.pl - strona 1Gabinet lekarski Władysław Pitak - logopedia, rehabilitacja Wizytówka lekarza: Władysław Pitak -logopedia, rehabilitacja; 75-016 Koszalin ul. Pieczarek ...
tutaj.net.pl/pitak,1.jspx - 6k - Kopia - Podobne strony

referaty - studenci.plAutor: Władysław Pitak Dodany: 2006-01-15. Referat pt. ... W razie watpliwości, proszę o kontakt: logos@logos.pomorze.pl Władysław Pitak - autor ...
www.studenci.pl/my/index.php?akcja=szcz … &id_kat=31 - 15k - Kopia - Podobne strony

PITAK w tutaj.net.pl - strona 1Gabinet lekarski Władysław Pitak - logopedia, rehabilitacja Wizytówka lekarza: Władysław Pitak -logopedia, rehabilitacja; 75-016 Koszalin ul. Pieczarek ...
tutaj.net.pl/pitak,1.jspx - 6k - Kopia - Podobne strony

referaty - studenci.plAutor: Władysław Pitak Dodany: 2006-01-15. Referat pt. ... W razie watpliwości, proszę o kontakt: logos@logos.pomorze.pl Władysław Pitak - autor ...
www.polsl.studenci.pl/my/index.php?akcj … &id_kat=31 - 15k - Kopia - Podobne strony

ePacjent.pl - vortal dla pacjentówTo jest tylko zachęta do osobistego spotkania z takim specjalistą , jak chociażby Władysław Pitak- autorem tego artykułu. Adresy są podane pod artykułem. ...
193.192.165.175/artykul.php?idartykul=232&poddzial=Odchudzanie - 61k - Kopia - Podobne strony

ePacjent.pl - vortal dla pacjentówTo jest tylko zachęta do osobistego spotkania z takim specjalistą , jak chociażby Władysław Pitak- autorem tego artykułu. Adresy są podane pod artykułem. ...
193.192.165.175/artykul.php?idartykul=232&poddzial=Artykuły%20wszystkie - 61k - Kopia - Podobne strony

Forum Dyskusyjne -Operacje plastyczneOpracowanie i wykonanie: Władysław Pitak, muzykoterapeuta i logopeda medialny. .... Logos, hagart, Koszalin,Władysław Pitak, Tatiana Pitak, Pitaka, ...
cialo.nethit.pl/forum/topic4738716.html - 39k - Kopia - Podobne strony

Dar Życia :: Zobacz temat - Jak uczyć dziecko oddychania przez nos?autor artykułu : Władysław Pitak - logopeda Prezes Towarzystwa Terapii i Kształcenia Mowy LOGOS, Koszalin Oddychanie dynamiczne (w czasie wydawania głosu) ...
forum.darzycia.pl/vt5894.htm?view=previous&sid=e74f37c77f6ba497a56bc4f500717a1b - 100k - Kopia - Podobne strony

Dar Życia :: Zobacz temat - Jak uczyć dziecko oddychania przez nos?autor artykułu : Władysław Pitak - logopeda Prezes Towarzystwa Terapii i Kształcenia Mowy LOGOS, Koszalin Oddychanie dynamiczne (w czasie wydawania głosu) ...
forum.darzycia.pl/viewtopic.php?p=57186 - 100k - Kopia - Podobne strony

Forum Dyskusyjne -Operacje plastyczneOpracowanie i wykonanie: Władysław Pitak, muzykoterapeuta i logopeda medialny. .... Logos, hagart, Koszalin,Władysław Pitak, Tatiana Pitak, Pitaka, ...
cialo.nethit.pl/forum/topic4738716.html - 39k - Kopia - Podobne strony

Dar Życia :: Zobacz temat - Jak uczyć dziecko oddychania przez nos?autor artykułu : Władysław Pitak - logopeda Prezes Towarzystwa Terapii i Kształcenia Mowy LOGOS, Koszalin Oddychanie dynamiczne (w czasie wydawania głosu) ...
forum.darzycia.pl/vt5894.htm?view=previous&sid=e74f37c77f6ba497a56bc4f500717a1b - 100k - Kopia - Podobne strony

Dar Życia :: Zobacz temat - Jak uczyć dziecko oddychania przez nos?autor artykułu : Władysław Pitak - logopeda Prezes Towarzystwa Terapii i Kształcenia Mowy LOGOS, Koszalin Oddychanie dynamiczne (w czasie wydawania głosu) ...
forum.darzycia.pl/viewtopic.php?p=57186 - 100k - Kopia - Podobne strony

iB::Wątek::ĆWICZENIA RELAKSOWO-KONCENTRUJĄCE W REHABILITACJIWładysław Pitak ( LOGOS) Edytowana przez Logos on Sty. 02 2003,18:10 ... Władysław Pitak ( LOGOS). PS. W następnych wypowiedziach będę używał tylko ...
www.dzieci.org.pl/cgi/forum/ikonboard.c … =10;t=3348 - 78k - Kopia - Podobne strony

Offline

 

#3 2009-10-23 09:12:35

Tunia

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-09-01
Posty: 107
Punktów :   

Re: Zdelegalizować związek lekarzy

Jestem z Kimś, kto jest uosobieniem wyrozumiałości i cierpliwości . Czasami wydaje mi się, że to sen, bo jak ktokolwiek może być z kimś takim jak ja?

Kto by chciał rezygnować z tylu spraw przez wzgląd na moje wieczne „NIE MOGĘ” ? A jednak. On bardziej akceptuje moja chorobę niż ja sama. Jest dla mnie wsparciem, ciepłem i pocieszeniem.

I to właśnie Jego wieczna cierpliwość i brak krytyki, gdy „nawalam” są m.in. tym , co motywuje mnie by się nie poddać. Wiem, nikt nie da gwarancji, że tak będzie wiecznie (jeśli nie wyjdę z nerwicy-a mam zamiar WYJŚĆ!), ale... No właśnie...ale co? Nie wiem... Po co o tym myśleć?

Offline

 

#4 2010-08-13 20:07:22

sowa

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-08-13
Posty: 77
Punktów :   

Re: Zdelegalizować związek lekarzy

Ja nie mam ochoty na branie udziału w tym wszystkim - dodał. Wałęsa zarzuca obecnym i byłym władzom Solidarności upartyjnienie związku. - Zaproponowałem zwinąć sztandary. Prosiłem Śniadka i Krzaklewskiego - zwińcie to, idźcie pod swoim sztandarem "solidność" czy coś podobnego, bo "Solidarność" będzie jeszcze potrzebna do dalszej gry o Europę. Nie posłuchali mnie, dlatego teraz jesteśmy więźniami przeszłości i nic nie można zrobić - powiedział były prezydent.

Offline

 

#5 2012-04-03 10:46:18

Pola

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-09-01
Posty: 135
Punktów :   

Re: Zdelegalizować związek lekarzy

Władysław Pitak jest kompetentnym logopedą i bardzo dobrym psychoterapeutą. Prowadził szkolenie w naszym zakładzie, jak radzić sobie ze stresem i jak rozwiązywać konflikty w miejscu pracy. Bardzo dużo nam pomógł. Teraz przynajmniej wiemy, jak dobrze zachować się w pracy, aby sobie nie zrobić krzywdy.

Offline

 

#6 2012-07-21 10:35:29

Karol

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-09-02
Posty: 112
Punktów :   

Re: Zdelegalizować związek lekarzy

Nie wiem, po co to rejestrowanie i logowanie na portalu, gdzie chce się napisać kilka słów o dobrym człowieku i fachowcu.
Wiem jedno, ten logopeda pomógł mi w walce z moim jąkaniem i dzisiaj umiem, a to jest najwazniejsze rozmawiac z ludzmi i nie bać sie tych rozmów. Stawiam temu logopedzie najwyższa oceną.
Panie doktorze dla mnie będzie pan zawsze najlepszym specjalistą, bo mi pomogł pan w najważniejsze sprawie.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.narutorpggame.pun.pl www.pokemonyworld.pun.pl www.altergothic.pun.pl www.metin6.pun.pl www.naruto-gtf.pun.pl